“Сонячний хлопчик” у коледжі і вдома

“Сонячний хлопчик” у коледжі і вдома. дмитро косенко, миргород, коледж, студент, інклюзія, person, indoor, clothing, smile, human face. A man and a woman using a computer

“Сонячний хлопчик” у коледжі і вдома. дмитро косенко, миргород, коледж, студент, інклюзія

Слово “інклюзія” стало дуже популярним у сучасному освітньому середовищі. Інклюзія в перекладі з англійської – включення, інтеграція. Сьогодні в освіті створюються всі умови для того, щоб діти з особливими потребами мали доступ до навчання в середовищі своїх однолітків. Це важливо і для самих дітей, і для їхніх батьків.

Миргородський художньо-промисловий коледж імені М. В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка майже кожного року приймає на навчання дітей з особливими потребами. Ось і цього навчального року ряди студентів поповнилися “сонячною дитиною” Дмитром Косенком. Дмитрик – так називають хлопця мама, одногрупники і весь колектив закладу – наша велика і дружна родина.

Дмитрик вступив до коледжу на спеціальність “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”. Мабуть, недарма обрав творчу спеціальність художника, адже такі люди надто чутливі, вразливі та відкриті навколишньому світу. З раннього дитинства Дмитро виявив потяг до малювання. Відвідував Лубенську художню школу, його роботи були представлені в картинній галереї міста та на виставці, присвяченій Дню рідного села Вовчик Лубенського району.

Закінчив музичну школу по класу фортепіано, займається спортом. Любить грати в шашки – і має результат: перше місце серед дітей у санаторії Трускавець, золота медаль на обласній спартакіаді в Кременчуці.

У 2016 році в Одесі виборов друге призове місце на міжнародних змаганнях з плавання. Не кожний студент може похвалитися такими здобутками. Це результат щоденної наполегливої праці як самого студента, так і людей, які його оточують, – родичів, педагогів.

Окрім цього, Дмитрик дуже позитивна людина, яка дарує усім посмішку та гарний настрій. Він майстерно готує сніданки, прикрашає страви та дарує своїм рідним. Він – гарний помічник для своєї матусі, яка є порадником і помічником в усіх його починаннях і здобутках.

Дмитро активно долучився до студентського життя в коледжі. Тут роблять усе можливе, щоб він комфортно почувався. Студенти його групи та й увесь педколектив завжди готові допомогти: пояснити, підтримати, порадити.

Оксана Новак, заступник директора коледжу з виховної роботи;
Олена Заброда, методист коледжу

Зоря Полтавщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*