Співведучий програми «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» Дмитро Щебетюк став лауреатом премії Human Rights Tulip

Співведучий програми «#@)₴?alt=

Співведучий програми «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» Дмитро Щебетюк став лауреатом премії Human Rights Tulip. дмитро щебетюк, доступно.ua, лауреат, премія human rights tulip, інвалідний візок

Блогер, фундатор ініціативи «Доступно.UA», Співведучий програми на «UA: Першому» «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» Дмитро Щебетюк став лауреатом премії Human Rights Tulip від Посольства Королівства Нідерландів.

10 грудня Дмитро Щебетюк отримав бронзову скульптуру тюльпана у Посольстві Нідерландів в Україні. В Україні премію за права людини вручають вперше.

«Лауреатом премії #HumanRightsTulip від Посольства Королівства Нідерландів цього року став співзасновник ініціативи “Доступно.UA” Дмитро Щебетюк. Вітаю і дякую за те, що робиш Україну інклюзивною та більш доступною», – написала у twitter в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

«Щасливі, що маємо можливість змінювати нашу країну на краще і що наші зусилля отримали таку високу відзнаку. Натхненні працювати ще більше», – написала команда «Доступно.UA» у Фейсбуку.

Human Rights Tulip – премія для захисників прав людини, які просувають і підтримують права людини через інновації, створена для заохочення активістів, аби вони ділилися своїм досвідом.

Дмитро Щебетюк, через серйозну травму хребта опинився в інвалідному візку у 21 рік. Він є активіст «Доступно.UA», веде відео-блоги, проводить перевірки та тренінги, захоплюється плаванням, грає на гітарі, пише пісні. З жовтня 2017 року Дмитро Щебетюк приєднався до команди «Телебачення Торонто», яка виробляє для Суспільного мовлення гумористично-аналітичне шоу «#@)₴?$0 з Майклом Щуром».

Суспільне мовлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*