У центрі НЕЗЛАМНІ встановили протез 19-річному захиснику, який знову мріє повернутися на фронт (ФОТО)

У центрі НЕЗЛАМНІ встановили протез 19-річному захиснику, який знову мріє повернутися на фронт (ФОТО). національний реабілітаційний центр незламні, війна, протез, протезування, фронт

У центрі НЕЗЛАМНІ встановили протез 19-річному захиснику, який знову мріє повернутися на фронт. національний реабілітаційний центр незламні, війна, протез, протезування, фронт

19-річний захисник Єгор, який втратив ногу на війні, з протезом готується повернутися на фронт. Його хлопцеві встановили у Львові, в Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ.

Єгор родом із Житомирщини. Підписав контракт ще до повномасштабного вторгнення – щойно став повнолітнім. Каже, завжди знав, що захищатиме Батьківщину. Коли росія напала, вирушив на передову. Запеклі бої, обстріли. Єгор пригадує: не так боявся загинути, як потрапити в полон. Тому, коли у вересні підірвався на міні і втратив ногу, спершу не хотів накладати джгута, аби зупинити кров. Боротися, каже, тоді змусила думка про батьків. Джгута Єгор натягнув з останніх сил. Побратими евакуювали з поля бою.

Далі було два місяці заліковування ран у семи медичних закладах різних міст України: Покровськ, Дніпровське, Дніпро, Умань, Вінниця, Немирів. До Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ Єгор приїхав, бо почув, що тут протезують тих, хто постраждав від війни.

Мультидисциплінарна команда центру НЕЗЛАМНІ визначила: хлопець готовий до протезування. Поки протезисти займалися виготовленням допоміжного засобу, він сумлінно проходив фізичну та психологічну реабілітацію зі спеціалістами. І ось буквально днями Єгор отримав свій протез і знову почав ходити.

Єгор поїхав на Житомирщину, де мешкають батьки, заради яких вирішив жити і за якими дуже сумує. Після відновлення він знову планує повертатися на фронт. І хоче, аби це було якнайшвидше.

Все це стало можливим, зокрема, завдяки Мальтійській службі допомоги, яка надала центру НЕЗЛАМНІ майстерню протезування та комплектуючі до 200 протезів. Проєкт відбувається за підтримки Уряду Німеччини та Міністерства охорони здоров’я України.

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*