У Франції на місцевих виборах висувається кандидат з синдромом Дауна (ВІДЕО)

У Франції на місцевих виборах висувається кандидат з синдромом Дауна (ВІДЕО). елеонор лалу, франція, вибори, синдром дауна, суспільство

У Франції на місцевих виборах висувається кандидат з синдромом Дауна 34-річна Елеонор Лалу

Лалу – відома активістка за права людей з синдромом Дауна та іншими захворюваннями, передає Depo.ua з посиланням на RFI.fr

Вона братиме участь в муніципальних виборах в північному французькому місті Аррас.

Дівчина збирається стати муніципальним радником і обіцяє займатися проблемами інвалідів.

“Я б хотіла, щоб Аррас змінився, щоб були поліпшення … в основному щодо поваги і доступності для інвалідів. Я готова здійснити ці зміни”, – сказала вона.

Якщо її кампанія буде успішною, вона стане першим в країні муніципальним радником з синдромом Дауна.

Елеонор закінчила звичайну школу, 14 років працює адміністратором в лікарні і живе самостійно, окремо від батьків. У 2014 році вона написала книгу про перешкоди, які їй довелося подолати.

Вона говорить з деякими труднощами, але пересувається з легкістю. Великі кільця прикрашають її добре доглянуті руки, а модні різнокольорові окуляри обрамляють її обличчя.

Протягом багатьох років Лалу боролася за те, щоб люди з синдромом Дауна та іншими порушеннями могли жити більш щасливим і продуктивним життям як повністю інтегровані члени суспільства.

“Якби я побачила президента Франції Еммануеля Макрона, я б сказала йому: “У мене є дещо сказати вам – я б хотіла, щоб ми трохи поговорили про людей з обмеженими можливостями”, – сказала вона.

У цьому місяці Софі Кьюзел, заступник міністра у справах інвалідів, закликала політичні партії Франції “звільнити місце для інвалідів” в списках своїх кандидатів для місцевих виборів, які розпочнуться 15 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*