“У світі дуже багато добра, тому не бійтеся подорожувати автостопом”, – Дмитро Щебетюк розповів про свої пригоди на візку

“У світі дуже багато добра, тому не бійтеся подорожувати автостопом”, – Дмитро Щебетюк розповів про свої пригоди на візку. дмитро щебетюк, тернопіль, автостоп, подорож, інвалідний візок, clothing, person, indoor, man, concert. A group of people in a room

“У світі дуже багато добра, тому не бійтеся подорожувати автостопом”, – Дмитро Щебетюк розповів про свої пригоди на візку. дмитро щебетюк, тернопіль, автостоп, подорож, інвалідний візок

Тернопіль. 18 грудня у “Кoza-bar” відбулася зустріч із Дмитром Щебетюком. Хлопець із Кам’янця-Подільського та подорожує автостопом на інвалідному візку.

Дмитро Щебетюк є Майстром спорту з плавання, займається стрільбою з лука та є одним зі співзасновників громадської ініціативи “Доступно.UA”, яка вивчає та аналізує доступність різноманітних закладів для людей з інвалідністю. Кілька років він готувався до участі у Паралімпіаді в Ріо, але до складу збірної все ж не потрапив. Натомість став співведучим паралімпійської студії на “Першому національному”.

Зараз Дмитрові 28 років і у нього багато планів на майбутнє.

Зустріч розпочалася, як і планували, о 18-ій годині. До цього часу Дмитро спілкувався зі знайомими, багато розповідав і був у хорошому гуморі.

У “Козі” було доволі людно.

Спершу Дмитро Щебетюк розповідав про свої подорожі Україною. Цікаво, що автостопом він почав подорожувати уже на візку, і таке рішення було прийнято спонтанно. Проте мрія про таку поїздку була у нього ще до травми. Дмитро хотів поїхати в Ялту.

Цього літа він подорожував автостопом у Хмельницький та Кам’янець-Подільський із Києва. Почалася поїздка не надто вдало, бо Дмитрові довелося довго ловити машини. Але врешті-решт йому почали зупинятися. За словами Дмитра, якщо можна під’їхати лише кілька кілометрів, все одно потрібно погоджуватися, адже за цей час можна відпочити і відновити сили. Хлопець доїхав у Хмельницький, проте місто для нього не було цікавим.

От коли вже він добрався у Кам’янець-Подільський, то згадав своє дитинство, побував у рідній школі.

Також Дмитро Щебетюк розповів, що хотів бути першим в Україні, хто подорожує автостопом на візку. Саме це спонукало його до подорожі у Білорусь. Цікаво, що у цій країні його на ніч прихистили зовсім незнайомі люди. Багато людей дивувалися і захоплювалися подорожами Дмитра. Його підвозили, не зважаючи на візок. Візок складали, ставили у машину, навіть якщо там було мало місця.

Дмитро Щебетюк розповів, що подорожувати автостопом можна без грошей, бо є дуже багато добрих людей, які готові допомогти цілком безкорисливо. Головне — мати їжу.

Дмитро — дуже цікава, різностороння і весела людина. Ним можна захоплюватися, надихатися і після розмови з ним хочеться змінювати своє життя і безперестанно діяти.

Ольга Фірман

ДОБА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*