Український громадський діяч та мандрівник Микола Подрезан відвідав Катар (ФОТО)

Український громадський діяч та мандрівник Микола Подрезан відвідав Катар (ФОТО). катар, микола подрезан, мандрівник, проект, інвалідність, person, suit, floor, clothing, wall, indoor, standing, smile, man, group. A group of people posing for the camera

Український громадський діяч та мандрівник Микола Подрезан відвідав Катар. катар, микола подрезан, мандрівник, проект, інвалідність

26 лютого 2019 року гостем Посольства України в Катарі був український громадський діяч та мандрівник – Микола Подрезан, який здійснює поїздки до різних країн світу в рамках проекту «Планета Земля – погляд з інвалідного візка».

Микола Подрезан поділився своїми враженнями від мандрівок, зокрема у контексті запозичення світового досвіду у розвитку туристичної інфраструктури для потреб людей з інвалідністю. За словами пана Миколи, Держава Катар, що стала для нього вже 61-ю країною світу, яку він відвідав в рамках реалізації свого проекту, має одну з найсучасніших та найбільш адаптованих для людей з особливими потребами туристичних інфраструктур.

У рамках поїздки Миколу Подрезана прийняв керівник Культурного Центру «Катара» Халід Аль Сулейті. У ході бесіди сторони обговорили ідеї стосовно проведення спільних заходів культурного та гуманітарного характеру. На згадку катарський високопосадовець вручив Миколі Подрезану пам’ятний сувенір.

Посольство України у Державі Катар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*