Український офіцер Сергій Романовський, який втратив на Донбасі ногу, зробив 75-й стрибок із парашутом і готується писати дисертацію (ВIДЕО)

Український офіцер Сергій Романовський, який втратив на Донбасі ногу, зробив 75-й стрибок із парашутом і готується писати дисертацію (ВIДЕО). сергій романовський, мотивація, офіцер, парашут, турнір айронмен, person, screenshot, human face, clothing, man. A man smiling for the camera

Начальник Департаменту патрульної поліції Нацполіції Євген Жуков опублікував ролик про українського офіцера Сергія Романівського, який після втрати в бою ноги, зумів зробити 75-й стрибок із парашутом, а зараз готується до участі в турнірі “Айронмен” і написання кандидатської дисертації.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Жуков зазначив: “Хочете мотивацію в житті? Ось вона. Отримуйте і дивіться до кінця!!! Сергій Романовський – командир десантної роти, 80-й дшбр.

Втратив ногу в бою 14 року. Зараз, пліч-о-пліч із десантниками, виконує стрибки з парашутом на воду.

Підтримуйте і допомагайте один одному. І це ще не кінець … Залізна воля. Честь”.

Хотите мотивацию в жизни? Вот она. Получайте и смотрите до конца!!! Сергей Романовский – командир десантной роты, 80й дшбр.Потерял ногу в бою 14 года…Сейчас, плечом к плечу с десантниками, выполняет прыжки с парашютом на воду. Поддерживайте и помогайте друг-другу.И это еще не конец… Железная воля. Честь.P.S. спасибо за видео Dmitriy Stepanovhttps://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=bGe-U1UvJh8

Опубліковано Євгенієм Жуковим 23 серпня 2017 р.

 

Відео Dmitriy Stepanov

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*