Унікальне СТО для водіїв з обмеженими можливостями (ВІДЕО)

Унікальне СТО для водіїв з обмеженими можливостями (ВІДЕО). сто, авто, обмеженими можливостями, ручне керування, інвалідний візок, indoor, cluttered. A man sitting in a car

Жахлива аварія посадила Валентина в інвалідний візок, та не позбавила золотих рук і бажання працювати. Вже 3 роки чоловік допомагає таким, як сам – разом із колегами встановлюють ручне керування на авто.

Невелика майстерня обладнана усім необхідним. Тут зранку й до вечора кипить робота.

Ручне управління для водіїв, які мають хвороби ніг, – пристрій нехитрий, але надійний і дуже зручний, каже Валентин. Його роблять з амортизаторів. І служить таке обладнання довго, час від часу його треба лише змащувати.

Встановити ручне керування тут можуть за день. Нове управління водії опановують швидко. Адже без транспорту дуже тяжко, зізнаються – робота та повсякденні клопоти допомагають їм забути про свої обмежені можливості та жити звичним життям.

Власник СТО каже, така майстерня як у нього – на західній Україні єдина. А взагалі, їх можна порахувати на пальцях однієї руки. У цій справі не розбагатієш, але на хліб з маслом вистачає. Та головне – тут чоловік відчуває себе, як риба у воді.

ФАКТИ. ICTV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*