В інтернаті жили, як тварини. Родина зі США переїхала в Україну і всиновила хворих дітей (ВІДЕО)

В інтернаті жили, як тварини. Родина зі США переїхала в Україну і всиновила хворих дітей (ВІДЕО). всиновлення, родина джонсонів, суспільство, інвалідність, інтернат

Дитячий будинок, інтернат і цвинтар. Нажаль, такий шлях в Україні для більшості дітей інвалідів. Інтернати, в яких вони проводять більшість свого життя, більше схожі на концтабори. Там замість того, щоб проводити реабілітації, над вихованцями знущаються, та навіть морять голодом.

Зазвичай люди з інвалідністю в нашій країні живуть в середньому – до сорока років. Точніше не живуть, а животіють. Бо навіть директори інтернатів ставляться до них зневажливо. І цього навіть не приховують.

Та будь-які вади здоров’я, не підстава ховати таких людей подалі від суспільства – переконані в американській родині Джонсонів. У їхній країні інтернатна система зникла ще півстоліття тому. Тож і такі діти живуть у звичайних, прийомних родинах. Натомість потрапивши в українські інтернати, заокеанська сім’я була шокована. Там дітей не навчали навіть елементарного.

Саме візит до українського інтернату з важкохворими дітьми, кардинально перевернув життя цієї родини. Джед і Кім залишили свій будинок у штатах і перебралися до України. На Житомирщині купили садибу, і маючи своїх малюків, взялися всиновлювати з інтернатів.

За сім років життя в Україні родина Джонсонів подвоїлася. З дитбудинків до себе забрали п’ятьох вихованців. Найстаршому 32 роки. Але жодного разу Кім та Джед про свій вчинок не шкодували. Хоча зізнаються, виховувати таких людей не легко. Але якщо з кожним працювати індивідуально, результати не забаряться. Їхні підопічні навчилися самостійно за собою доглядати, ходити до крамниці і найголовніше – їх ніхто не ховає від звичайних людей. Дехто з усиновлених навіть опанував іноземні мови.

ФАКТИ. ICTV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*