Вибрався з палаючого танка: 30-річний воїн розповів про найстрашніший сон, який став реальністю

Вибрався з палаючого танка: 30-річний воїн розповів про найстрашніший сон, який став реальністю. ілля пилипенко, допомога, поранення, протез, танкіст

Вибрався з палаючого танка: 30-річний воїн розповів про найстрашніший сон, який став реальністю. ілля пилипенко, допомога, поранення, протез, танкістІсторія вінничанина Іліі, який вибрався з палаючого танка / Колаж 24 Каналу

30-річний вінничанин Ілля Пилипенко до війни був агентом з нерухомості. На фронт пішов добровольцем, став механіком-водієм танка.

Про це пише Здоровʼя 24 з посиланням на Перше медичне об’єднання Львова.

Після того, як отримав важке поранення на фронті чоловік втратив ногу та отримав опіки 30% тіла й нині хоче допомагати важкопораненим побратимам.

Чоловік поділився, що найстрашніший сон будь-якого танкіста – це згоріти живцем у власній бойовій машині. Втім, у нього цей сон ледь не справдився.

Вибрався з палаючого танка: 30-річний воїн розповів про найстрашніший сон, який став реальністю. ілля пилипенко, допомога, поранення, протез, танкістУнаслідок поранення Ілля втратив ногу / Фото Першого медичного об’єднання Львова

Як боєць отримав поранення

На початку вересня Ілля з побратимами працювали на Херсонському напрямку. В один момент танк з військовим натрапив на міни.

Військовий прийшов до тями, коли все навколо палало. Попри опіки та відкритий перелом ноги, він зміг самотужки вибратися з вогняної пастки.

Ілля відповз від танку й почав гасити взуття, яке весь цей час палало. Першу домедичну допомогу чоловіку надали побратими.

Пізніше медики встановлять, що вогонь обпалив 30% тіла Іллі.

Вибрався з палаючого танка: 30-річний воїн розповів про найстрашніший сон, який став реальністю. ілля пилипенко, допомога, поранення, протез, танкістІлля отримав важкі опіки, але залишився живий – це головне / Фото Першого медичного об’єднання Львова

Реабілітація та протезування

За два місяці, які танкіст провів в опіковому відділенні, йому провели три пересадки шкіри й неодноразово робили переливання крові.

У результаті поранення чоловік втратив праву ногу, та зараз на її місце встановили протез.

Нині військовий мріє доєднатися до команди протезистів Національного реабілітаційного Центру “Незламні”, аби допомагати таким, як він.

Вибрався з палаючого танка: 30-річний воїн розповів про найстрашніший сон, який став реальністю. ілля пилипенко, допомога, поранення, протез, танкістІлля хоче допомагати таким, як він, незламним / Фото Першого медичного об’єднання Львова

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Анастасія Лукашевська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*