Від Карпат до Маріуполя: пробіг ветерана АТО на хендбайку завершився (ВІДЕО)

Від Карпат до Маріуполя: пробіг ветерана АТО на хендбайку завершився (ВІДЕО). сергій салій, ветеран ато, пробіг, хендбайк, інвалідність

Від Карпат до Маріуполя: пробіг ветерана АТО на хендбайку завершився. сергій салій, ветеран ато, пробіг, хендбайк, інвалідністьФото: Суспільне Донбас. Ветеран АТО Сергій Салій на хендбайку їде до Маріуполя

Пробіг ветерана АТО на хендбайку з назвою “Від Карпат до Маріуполя” завершився. Стартував пробіг в Ужгороді 9 серпня, фінішували 19 серпня у Маріуполі. За 10 днів учасники пробігу відвідали 9 міст України. Про це Суспільному розповів ветеран АТО Сергій Салій.

За його словами, з групою підтримки він відвідав ще 7 міст: Львів, Рівне, Житомир, Київ, Полтава, Дніпро, Запоріжжя. Фінішували 19 серпня у Маріуполі.

Як розповів Сергій, після поранення на Луганщині отримав інвалідність, а після реабілітації вирішив організувати пробіг.

“Люди не повинні опускати руки, жити. Важко, мабуть, важко після того, як ти ходив і потім опинився у візку, то важко у голові, але життя продовжується, треба жити”, – сказав учасник пробігу на хендбайку Сергій Салій.

За словами голови ГО “Українська асоціація інвалідів АТО” Сергія Тріскача, торік Сергій звернувся до громадської організації з проханням придбати хендбайк. Коштував він понад 3 тисячі євро. Гроші збирали благодійники.

Що відомо

  • Інвалідність ветеран АТО Сергій Салій отримав після поранення у 2015 році в районі Щастя.
  • За словами організаторів пробігу, захід присвятили 30-річчю Незалежності України.

Юлія Машута, Інна Леванська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*