Вінничанка, яка має важку форму ДЦП, створює прикраси на обкладинці журналу

Вінничанка, яка має важку форму ДЦП, створює прикраси на обкладинці журналу. дцп, юлія піменова, дівчина, прикраса, інвалід, person, human face, clothing, fashion accessory, smile, woman, posing. A couple of people posing for the camera

Вінничанка, яка має важку форму ДЦП, створює прикраси на обкладинці журналу. дцп, юлія піменова, дівчина, прикраса, інвалід

…Розкішна студія, професійний фотограф. Знімальний процес у розпалі. Здається, на перший погляд, звичайна атмосфера.

Проте відразу привертає увагу модель — мила дівчина із красивою зачіскою та глибокими розумними очима. На ній прикраси. Це 19-річна Юлія Піменова. Вона із дитинства має важку форму ДЦП. Дівчина не вміє читати, писати, не знає своєї адреси та погано розмовляє.

Від Юлі відмовився рідний батько, а односельці не раз кепкували з матері дівчини, що та народила каліку. Але Ксенія Піменова не зламалась і тепер не може нарадуватись успіхам своєї унікальної донечки. Адже Юлія виготовляє неймовірної краси прикраси, які нічим не поступаються брендовим, і їх купують такі відомі люди, як Сергій Притула, Олег Ляшко та режисер Ірина Зільберман. Нещодавно розповідь та фотографії нашої землячки поряд із історіями найвідоміших людей світу з’явились на обкладинці журналу «Публичные люди». Мрію дівчинки розповіла журналістам її мама. І тепер Юлія — справжня зірка, яка вражає оточуючих не лише силою духу, а й допомагає багатодітним сім’ям, хлопцям з АТО. Коли дізнається, що привезли пораненого бійця, вносить свою частину від проданого намиста на благодійність.

– Родом я з Галайківців Мурованокуриловецького району, — каже мама дівчини Ксенія Піменова. — Коли була вагітною, жодних патологій не було. Що сталось — не знаю. У медичній картці вказано, що відбулись стрімкі пологи і через це Юля отримала травму голови. Лікарі казали, що проживе не більше 10 днів. Ми таємно забрали маля з пологового та охрестили на 5-й день. Ви не повірите, але сталось диво, бо дівчинка вижила. Але коли вона була маленькою, від мене пішов чоловік, не зміг змиритись з тим, що його дитина – інвалід… У рідному селі почали засуджувати: мовляв, за страшні гріхи на сім’ю впала з неба кара. Тому наша родина переїхала у Київ. Тут дівчина попри зневіру лікарів навчилась ходити і трішки розмовляти. Юлія — дівчинка-янгол. Має позитивне мислення, світлу душу та енергію. Такі діти нікого не осудять і не скажуть, що в когось народився інвалід, бо це його Бог покарав. Впевнена, що такі, як Юля, ще більше потребують любові, ніж звичайні діти.

Кілька років тому Юлія Піменова зацікавилась виготовленням прикрас з полімерної глини.

– Ми купили їй пробний набір для роботи. І в доньки з часом стало виходити, хоч це й копітка робота. Я навіть замовляю брендові роботи, а Юля їх копіює. Полімерна глина передає теплоту рук, має хорошу енергію. Глина екологічно чиста та міцна. Впевнена, що ліплення прикрас не лише розвиває моторику рук Юлі, а й допоможе їй у майбутньому заробляти на життя. У творчому доробку доньки більше двохсот робіт.

Ми б дуже хотіли, щоб була крамничка з її роботами. Звичайно, вона мріє створити сім’ю. Я бачу, як Юліанка дивиться на молодих хлопців. Вона мене завжди запитує, як це можна зробити. Я відповідаю, що, перш за все, необхідно заробляти, бути самостійною. Я думаю, якщо Господь дав їй такий талант, він дасть їй і пару.

Вікторія Снігур

“33 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*