Віра Омельчук робить макіяж ногами за 12 хвилин

Віра Омельчук робить макіяж ногами за 12 хвилин. віра омельчук, макияж, натхнення, рекорд, інвалідність

Віра Омельчук робить макіяж ногами за 12 хвилин. віра омельчук, макияж, натхнення, рекорд, інвалідністьВіра Омельчук народилася без рук. 12 років тому закінчила курси візажу. Вдома приймає клієнток. Макіяж їм робить ногами / Автор: Фото надала Віра Омельчук

— З дитинства все роблю ногами. Ще малою мама й сестра навчили вишивати хрестиком. Тепер маю гарні рушники, серветки, подушки. А 12 років тому почала освоювати мистецтво макіяжу, — каже 39-річна Віра Омельчук із села Залісці Шумського району на Тернопільщині. Вона народилася без рук. Усе робить ногами, пише Gazeta.ua.

— Я п’ята дитина в сім’ї — наймолодша, — розповідає Віра Омельчук. — У школі була на індивідуальному навчанні, вчителі приходили до мене додому. Але я ніколи не відчувала самотності, бо маю багато друзів. Від них переймаю різне ремесло. Коли була консультанткою фірми “Оріфлейм”, зацікавилася макіяжем. Насамперед — щоб самій гарно виглядати. Кілька разів їздила на навчання до Києва, потім опановувала секрети мейк­апу через інтернет. Спершу практикувалася на подругах. А зараз до мене приходять різні жінки, щоб навести красу перед святами, весіллями, випускними вечорами. За макіяж беру 100 гривень. Якщо вечірній і треба намалювати стрілки, то роб­лю його 30–40 хвилин. Також навчилася виконувати корекцію і фарбування брів. За таку послугу мені платять 50 гривень.

У березні жінка встановила рекорд України в номінації “Мінімальний час нанесення макіяжу ногами”. Впоралася за 12 хв. 48 с.

— Мене запросили на передачу “Стосується кожного”. Я не знала, що встановлюватиму рекорд. Про це мені сказали перед ефіром. Добре, що взяла косметику. Інструменти дали у студії. Рекорд присвятила дітям. Хочу, щоб знали: мама багато вміє, всього може добитися і завжди їх любитиме. Також своїм прикладом хочу показати всій країні, що люди з інвалідністю здатні багато на що. Коли є віра, бажання і натхнення — можливо все.

Віра Омельчук розлучена. Живе з матір’ю та дітьми: 9-річною Евеліною та Арсеном, 6 років.

— Із чоловіком розійшлася, коли він почав випивати, — говорить Омельчук. — Маю першу групу інвалідності. Отримую 4700 гривень пенсії. З родиною живу у приватному будинку. Крім курей і поросяти, не тримаємо господарки. Як тато був живий, то мали коня й корову. Біля хати обробляємо 20 “сотих” городу, бо треба і самим жити, і дітей годувати. А з теперішніми цінами далеко не поїдеш. Саджаємо картоплю і грядки. Взимку топимо дровами, бо в селі газу немає. Мої сестри живуть недалеко від нас, допомагають.

Ірина Мамрига

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*