Волонтери допомогли переселитись з прифронтового Бахмута жінці з інвалідністю, яка має 5 домашніх улюбленців

Волонтери допомогли переселитись з прифронтового Бахмута жінці з інвалідністю, яка має 5 домашніх улюбленців. надія альперович, волонтер, евакуація, прихисток, інвалідність

Волонтери допомогли переселитись з прифронтового Бахмута жінці з інвалідністю, яка має 5 домашніх улюбленців. надія альперович, волонтер, евакуація, прихисток, інвалідністьНадія Альперович та її тварини, фото: Суспільне

Бахмутянка Надія Альперович навідріз відмовлялась від евакуації. Жінка, яка має інвалідність, вважала, що із п’ятьма домашніми тваринами виїхати та знайти безкоштовний прихисток неможливо. Нині Надія з тваринами живе на Рівненщині. Виїхати з-під обстрілів допомогли волонтери фонду Help For Ukrainians, родина з села Велике Вербче дала безкоштовно дім, повідомляє Суспільне.

Нове помешкання за тисячу кілометрів від рідного дому. Надія до останнього не виїжджала із прифронтового Бахмута, бо не вірила, що можна знайти прихисток із 5 тваринами.

“Там дуже страшно. Там нереально залишатися. Руйнується все, будинки трясуться. І ми теж усі боялися, всі мої тварини і я. Всі тулились один до одного і ночами не спали” розповідає про пережите”, — Надія.

Виїхати з-під обстрілів Надії та її п’ятьом тваринам допомогли волонтери фонду Help For Ukrainians, які займаються порятунком маломобільних людей та людей із інвалідністю. Волонтери доправили жінку до евакуаційного потяга у Покровськ. Ним Надія дісталася до Тернополя. Далі був шлях на Рівненщину. Нині родина обживається у селі Велике Вербче. Рівненські волонтери дали для тварин два мішки корму, ковдри, подушки, одяг та продукти.

“З самого початку війни ми почали вивозити маломобільних людей. За весь час ми вивезли близько 750 маломобільних та лежачих людей. Також у нас було останнім часом до Німеччини ми вивозили жінок та дітей, це ще 100 чоловік. Загалом 850 людей нам вдалося евакуювати з гарячих точок” розповів директор благодійного фонду “Help For Ukrainians”, — Дмитро Максимович.

Село, у якому поселилась Надія, центр Великовербченського старостинського округу. За словами старости Олени Гольонко, від початку повномасштабного російського вторгнення в Окрузі надали прихисток понад двом сотням переселенців із різних регіонів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*