Вони – Нескорені (книга про бійців АТО)

Вони – Нескорені (книга про бійців АТО). нескорені, person, human face, clothing, military, smile, military uniform, man, group, indoor, army. A group of people posing for a photo

Вони – Нескорені (книга про бійців АТО). нескорені

6 грудня 2016 року відбулась перша презентація книги про 18 мужніх бійців АТО під назвою “Нескорені”. Одного дня вони не побоялись піти на схід та захищати наш з вами спокій.

“Презентація пройшла вдало! Нас запросили представити книгу до Верховної ради. У ці пам’ятні дні важливо згадати про наших захисників та усіх причетних. Ми мали чудову можливість нагадати депутатам про трагічні події на сході, – інформує соціальний партнер Служби, громадська організація “Українська асоціація інвалідів АТО”.

“Нескорені” – книга, що адресована широкому загалу читачів, аби привернути увагу громадськості та влади до проблем демобілізованих, і в першу чергу – постраждалих бійців, які були важко поранені внаслідок неоголошеної війни на сході України.

Читачеві пропонуються реальні історії Героїв-сучасників, що пройшли крізь пекло Іловайська, Дебальцевого, Донецького аеропорту та інших “гарячих” точок і – вистояли! Багато хто отримав велику психологічну травму, дехто втратив ноги, руки, та ніхто не піддався вироку долі…

Вони – Нескорені, бо вижили і, докладаючи надлюдських зусиль, пройшли важкі щаблі реабілітації та намагаються повернутися до повноцінного життя.

Ця книга – про високі зразки мужності, сили духу, самопожертви і героїзму. У кожному інтерв’ю достовірно й документально відтворюються ті події, забувати про які ніхто не має права!

Зараз продовжується друк наступних екземплярів книги. Сподіваємось, усі примірники побачать світ до Нового року.

Ми не певні, що це вплинуло на якість прийняття законів та голосування за них, але точно було помічено. Адже на презентацію приїхали безпосередні учасники подій, що описані в книзі.

Бійці, отримували привітання за своїм професійним святом, від депутатів Верховної ради та співробітників. Можливо такі заходи зворушать серця та мізки депутатів.

Ми дякуємо усім причетним до створення книги – це автор Валентина Розуменко, талановита художниця – Софія Розуменко та видавництво “Просвіта”.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*