Воїн – це не лише сильне тіло, а й незламний дух (ВІДЕО)

Воїн – це не лише сильне тіло, а й незламний дух (ВІДЕО). ігри нескорених, сергій улітенков, воїн, поранення, інвалідність

Сергій Улітенков Sergiy Ulitenkov воїн 30 ОМБр у червні 2015-го в бою під Світлодарською дугою отримав тяжке поранення в голову. Тоді він переніс кілька надскладних операцій, після яких на нього чекав курс реабілітації. Воїн отримав інвалідність, проте це не завадило йому повернутися до війська. Більше ми розповідали про Сергія Улітенкова в одній з програм “Будемо жити”.

Сергій з дитинства затятий фанат спорту, тож відновивши здоров’я, повернувся до тренувань. Мотивацією стала мрія: потрапити на “Ігри нескорених” у 2018 році. Тогоріч, під час відбору воїн зробив жим штанги вагою 117 кілограм, та, на жаль, для участі йому не вистачило зовсім трошки. Утім Сергій не розчарувався, а навпаки – продовжив тренування з ще більшим завзяттям. У червні цього року воїн виборов золоту медаль у марафоні серед поранених в бою військовослужбовців “The Cateran Yomp-2019”, що пройшов у Шотландії. Тоді він подолав 86 кілометрів за 19 годин 48 хвилин.

Нині Сергій зі своїм підрозділом тримає оборону в районі тієї ж таки сумнозвісної Світлодарки. Але це не заважає йому продовжувати тренування. 14 вересня відбудуться відбіркові змагання на “Ігри Нескорених”, які цьогоріч відбудуться в Україні. Сергій переконаний, що друга спроба буде ще успішнішою, адже на сьогодні вижимає штангу вагою 120 кілограмів.

Військове телебачення України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*