Втратила руку в Бучі: 9-річна дівчинка з Гостомеля отримала унікальний протез (ВІДЕО)

Втратила руку в Бучі: 9-річна дівчинка з Гостомеля отримала унікальний протез (ВІДЕО). сша, саша філіпчук, дівчинка, протез, рука

Втратила руку в Бучі: 9-річна дівчинка з Гостомеля отримала унікальний протез. сша, саша філіпчук, дівчинка, протез, рукаФото з відкритих джерел

9-річна Саша Філіпчук, яка сильно постраждала від дій російських окупантів у Бучі, отримала унікальний протез у США, повідомляє «МІСТО».

За допомогою нього дівчинка фактично отримала нову руку, адже вона тепер може знову згинати пальці, розповіла перша леді Олена Зеленська.

Можливість робити звичні речі обома руками – вперше з березня. Нарешті вона є в Саші Філіпчук – дівчинки, яка дивом вижила, потрапивши з родиною під обстріл у Бучі.

Я вже не раз розповідала про цю хоробру дівчину. Як пораненою вона майже добу ховалася з мамою, чекаючи на допомогу. Як кілька днів пішло на те, щоб вивезти їх з окупованого міста, яке постійно обстрілював ворог. Як весь цей час Саша терпіла неймовірний біль, – йдеться у повідомленні.

Це найлегший у світі протез TrueLimb – унікальна розробка Unlimited Tomorrow, Inc, клініки у Нью-Йорку, яка в межах ініціативи Unlimited Tomorrow Global Initiative (UTGI) безкоштовно надала дівчинці протез.

Тепер Саші потрібно навчитися керувати протезом. Але я впевнена: вона впорається. Бо ця мужня дівчинка стійко витримала таку кількість випробувань, що сльози навертаються на очі, коли бачиш, як вона з усмішкою пробує рухати пальчиками, – написала вона.

Дерев’янко Юлія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*