Як колишній боєць АТО після втрати ніг завоював золото у спорті і відкрив бізнес (ВІДЕО)

Як колишній боєць АТО після втрати ніг завоював золото у спорті і відкрив бізнес (ВІДЕО). олександр чалапчій, ампутация, бизнес, боєць ато, протез, person, indoor, clothing, man. A man holding a gun

Олександр Чалапчій з Кіровоградщини. У 2014 році внаслідок артобстрілу втратив обидві ноги. Адаптуватись після тривалого лікування та реабілітації допомогла власна справа і спорт, інформує Телеканал новин «24».

Бізнес чоловік організував разом з трьома товаришами, які також боронили Україну на Сході. Вони виготовляють паливні брикети з лушпиння соняшника і соломи. А весною і влітку зварюють паливні котли і ремонтують сільськогосподарську техніку.

Треба чимось було зайнятись. Якщо два дні сидиш удома, зняв протези перед телевізором, то дуже важко. А так за станком працюю, голова другим зайнята. Хочеться хлопцям показати, що життя не закінчується з війною, з ампутацією, з подвійною ампутацією,
– наголосив учасник АТО Олександр Чалапчій.

Окрім бізнесу, Олександр активно займається громадським життям. Чоловік один з учасників проекту “Переможці”. Там розповідають про бійців АТО, які відновились після поранень і досягли успіху. А ще він брав участь в “Іграх нескорених” – змаганнях для поранених військових. Там завоював золоту медаль у греблі.

На майбутнє у Олександра грандіозні плани. Окрім розбудови бізнесу, чоловік активно готується до нових змагань. У жовтні під час Вашингтонського марафону планує подолати 42 кілометри на ручному велосипеді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*