“Захисник Маріуполя”. Режисер з Чернівців зняв документальний фільм про морпіха, який втратив руку, ногу й пережив полон (ВІДЕО)

“Захисник Маріуполя”. Режисер з Чернівців зняв документальний фільм про морпіха, який втратив руку, ногу й пережив полон (ВІДЕО). захисник маріуполя, роман городенський, документальний фільм, морпіх, протез

“Захисник Маріуполя”. Режисер з Чернівців зняв документальний фільм про морпіха, який втратив руку, ногу й пережив полон. захисник маріуполя, роман городенський, документальний фільм, морпіх, протезКадр з фільму. Джерело: Станіслав Пуздряк

Режисер з Чернівців Станіслав Пуздряк зняв документальний фільм “Захисник Маріуполя”. Стрічка розповідає про морського піхотинця з Одеси Романа Городенського, який втратив руку, ногу та пережив полон. Прем’єра фільму відбудеться 19 травня.

Про це Суспільному повідомив режисер Станіслав Пуздряк.

20-річний морпіх Роман Городенський разом з побратимами одним із перших зустрів наступ російських військових 24 лютого. Понад місяць воїн захищав Маріуполь, втратив руку та ногу й пережив тортури у полоні. Але військовий не зламався, зміг повернутись додому та отримати протези у США.

“Захисник Маріуполя”. Режисер з Чернівців зняв документальний фільм про морпіха, який втратив руку, ногу й пережив полон. захисник маріуполя, роман городенський, документальний фільм, морпіх, протезКадр із фільму з Романом Городенським. Джерело фото: Станіслав Пуздряк

У фільмі також згадується історія сім’ї з Маріуполя, яка залишалася в місті на початку вторгнення та має пов’язану долю з Романом.

“Захисник Маріуполя” — це історія про відважного воїна, який зробив усе заради захисту своєї Батьківщини. Ця історія є символом мужності та героїзму, які у час великої війни можна знайти чи не у кожному українці”, — каже режисер.

Пуздряк зобразив історію Романа та його здатність перебороти складнощі. Показав, яким буває відновлення після травм та важливість підтримки близьких.

“Це історія не лише про війну, але й про те, як важливо вірити в себе та боротися за свої цінності. Ця історія може стати натхненням для багатьох та нагадати, що герої не народжуються — ними стають завдяки внутрішній силі та вірі в перемогу”, — каже режисер.

Прем’єра документального фільму “Захисник Маріуполя” відбудеться 19 травня о 15:00 на YouTube-каналі компанії режисера “Rebel Monkey Production”:

Що відомо

  • “Захисник Маріуполя” — не перше документальне кіно Станіслава Пуздряка. Раніше він працював над фільмом “Immigraniada”. Стрічка розповідає про долю українців, які вирішили емігрувати закордон.

Тетяна Пінькас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*