Зеленський перепризначив Уповноважених з питань реабілітації учасників бойових дій та прав людей з інвалідністю

Президент України Володимир Зеленський призначив Вадима Свириденка Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій. Про це говориться в Указі №319, опублікованому на сайті Глави держави.

Детальніше…Додати коментар (0)

Заміна поверху проживання особи з інвалідністю, яка пересувається на інвалідному візку, є обов’язком, а не правом органів державної влади чи місцевого самоврядування – Верховний Суд

У січні 2017 року позивачка, яка є інвалідом І групи з ураженням опорно-рухового апарату, звернулася до суду з позовом до Харківської міської ради, в якому просила зобов’язати Департамент житлового господарства Харківської міської ради надати їй у користування житлову кімнату на першому поверсі або в інший спосіб. З огляду на те, що позивачка пересувається лише…

Детальніше…Додати коментар (0)

Доступно – лише на папері?

«На вулицях міст з’явиться тактильна плитка», «Громадські будівлі облаштують для людей з порушеннями слуху», «Пандуси та шрифт Брайля стануть обов’язковими» — такими оптимістичними заголовками рясніли новинні стрічки, починаючи з 1 квітня. Саме тоді набули чинності нові Державні будівельні норми в частині облаштування інклюзивного простору.

Детальніше…Додати коментар (0)

Південна залізниця продовжує роботу з працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями

Упродовж 2019 року регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» працевлаштувала у своїх підрозділах 3 осіб з інвалідністю. Працівники з обмеженими фізичними можливостями отримали роботу у колійному господарстві та службі приміських перевезень.

Детальніше…Додати коментар (0)

Для керівників ЦНАПів Дніпропетровщини провели тренінги з інклюзії (ФОТО)

Для очільників ЦНАПів Дніпропетровщини провели тренінги з інклюзії. Фахівців навчали працювати із людьми з інвалідністю. У програмі – теорія та практика. До двох одноденних інтенсивів приєдналися майже 60 людей.

Детальніше…Додати коментар (0)

“Ужгород – місто, доступне для всіх”: долучайтеся до обговорення програми!

Із метою створення в Ужгороді безбар’єрного середовища для маломобільних верств населення департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради пропонує для ознайомлення проект програми “Ужгород – місто, доступне для всіх”.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Україні відбудеться XIV Міжнародний футбольний турнір для людей з особливими потребами Seni Cup 2019

30 травня у Києві на спортивній базі «Святошин» розпочнеться турнір Міжнародної Футбольної Ліги Seni Cup 2019 серед вихованців дитячих будинків-інтернатів та підопічних психоневрологічних інтернатних установ системи соціального захисту населення. Матчі відбуватимуться протягом двох днів – 30 та 31 травня й проходитимуть за правилами FIFA з суддівською…

Детальніше…Додати коментар (0)