Майже 6 млн грн отримають 15 адаптивних спортивних клубів у громадах 8 областей України. Експерти конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Нестримні» обирали проєкти-переможці з-поміж 117 заявок.
Від початку старту конкурсу було заплановано підтримати 10 адаптивних клубів. Однак, на етапі розгляду до проєкту «Час діяти, Нестримні» доєдналися інші благодійники, які збільшили бюджет конкурсу.
Підбиті підсумки конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Нестримні». Серед 15 переможців два проєкти — з Хмельниччини.
Зокрема, у Білогір’ї на базі Білогірської дитячо-юнацької спортивної школи, що у Шепетівському районі буде облаштовано адаптивний спортивний простір. А в місті Деражні організують простір «Нестримні та незламні Деражнянці».
Варто зазначити, що з початку року в Україні вже запрацювало 30 адаптивних спортивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом, долучатися до місцевої спортивної спільноти та бути її активною частиною. Разом із переможцями конкурсу «Час діяти, Нестримні» таких клубів стане 45. Збільшення кількості подібних закладів допоможе у формуванні культури здорового способу життя серед жителів громади.
Довідково
«Час діяти, Нестримні» реалізується Фондом «МХП-Громаді» спільно з Державною установою «Спорт для всіх» в межах проєкту Президента України «Активні парки» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. До бюджетування конкурсу долучився також Благодійний фонд імені Федора Шпига, який підтримує спортивні ініціативи й популяризує спорт серед дітей та молоді. Тож замість 10 проєктів вдалося підтримати 15.
Фото ілюстративне