Знущання над інвалідами і батьками: пандус в Закарпатській ОДА

1 25 3 IMG 2053 1 2. людей

  1 25 3 IMG 2053 1

Пандус, який… впирається у грати велопаркінгу – так виглядає повага до людей з обмеженими особливостями, мам із візочками, старших людей у будівлі Закарпатської ОДА.

Усі вони точно не зможуть скористатися таким пандусом, загородженим кимось, хто вочевидь не знайомий ні з чинними державними будівельними нормами, ні з Конституцією України, яка гарантує права людини.

Маломобільна група населення, безбар’єрне середовище – ці поняття, напевно, геть далекі для цієї людини. Тоді як у світі – одні з визначальних для людської гідності.

В Україні люди з обмеженими можливостями один за одним виграють суди через відсутність пандусів чи їх непридатність для використання. У столиці створили інтерактивну мапу “Вільний простір”, яка відображає доступність місць у Києві для людей з обмеженою мобільністю. За інформацією активістів, з бар’єрами в архітектурному просторі зіштовхуються у своєму житті більше 50% населення, і це не лише люди на інвалідних візках. До категорії людей з обмеженою мобільністю відносяться батьки з дітьми на візочках, люди похилого віку та ті, хто має тимчасові проблеми зі здоров’ям. Відсутність умов для вільного пересування перешкоджає можливості вести активне та повноцінне життя, а також порушує права людини.

  1 25 3 IMG 2055 2

  1 25 3 IMG 2056 3

zaholovok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*