Кропивницький має бути містом, зручним для усіх своїх мешканців

1 25 2 ua-8309.full 2. доступності, обмеженими можливостями

 1 25 2 ua-8309.full 1

Кропивницький має бути доступним для людей з обмеженими можливостями. На цьому 22 серпня під час апаратної наради наголосив міський голова Андрій Райкович.

Кожне управління міської ради має негайно взятись за вирішення проблем, з якими щодня зіштовхуються люди з обмеженими можливостями. Першочергово – це заклади освіти, медицини та торгівлі. Тут у першу чергу повинні бути обладнані на фасадах кнопки виклику персоналу. А далі необхідно братися за облаштування пандусів, але не для галочки, а таких, щоб вони були зручні для інвалідів.

Окрім того, наголосив Андрій Райкович, має відновити діяльність комітет по доступності: за останні 8 місяців він збирався лише один раз. Міський голова дав завдання поновити роботу комітету, і обов’язково включити до нього людей з особливими потребами.

– Мені соромно, що у нас комітет доступності діє на папері. Я пообіцяв цим людям, що міська рада оперативно, а головне кардинально змінить своє ставлення до їхніх проблем. Тому, Олександре Володимировичу, Наталіє Євгеніївно, – звернувся очільник міста до своїх заступників, – збирайтеся, оновіть склад комітету доступності. Нам необхідно подумати хоча б про одну громадську вбиральню для таких людей, про інші локації для них.

Ще одна проблема, яку просять вирішити люди з обмеженими можливостями – проїзд по вулиці Дворцовій. Через припарковані на перехрестях машини їм важко нею рухатися на інвалідних візках. Тож міський голова звернувся до представників поліції, аби навели лад на пішохідній вулиці.

Кіровоградська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*