Чернігівці просять створити Комітет доступності осіб з інвалідністю

Чернігівці просять створити Комітет доступності осіб з інвалідністю. чернігів, комітет доступності, петиция, інвалідність, ініціатива, indoor, floor, person, clothing, man, footwear, furniture, curtain, chair, woman. A group of people sitting at a table in a room

Чернігівці просять створити Комітет доступності осіб з інвалідністю. чернігів, комітет доступності, петиция, інвалідність, ініціатива

Чернігівці просять створити в місті Комітет доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Про це йдеться у тексті петиції, яка розміщена на сайті Чернігівської міської ради.

Автор петиції Дмитро Шумар наголошує, що є необхідність у місті створення при Чернігівській міській раді постійного Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на постійній основі.

Також є потреба:

«У затвердженні відповідного положення про комітет у відповідності до Типового положення про комітети; детальному дослідженні кожного об’єкта медичної і соціальної сфери та інших закладів і установ м. Чернігова загального користування; покладанні зобов’язань на відповідні структурні підрозділи Чернігівської міської ради згідно Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», – йдеться у тексті петиції.

До кінця збору підписів залишилося 30 днів. Станом на 24 листопада петицію підписали 16 осіб з 250 необхідних. Підтримати ініціативу можна тут.

Високий Вал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*