Чотири міських ради на Тернопільщині отримали у користування спецавтомобілі для перевезення осіб із інвалідністю (ВІДЕО)

Чотири міських ради на Тернопільщині отримали у користування спецавтомобілі для перевезення осіб із інвалідністю (ВІДЕО). тернопільщина, перевезення, спецавтомобіль, інвалідність, інклюзія, land vehicle, vehicle, car. A close up of a toy car

Для таких людей звичні речі є недоступними. І обійтися без сторонньої допомого їм дуже важко, інформує «7 Днів-Україна».

Та найбільше проблем люди з інвалідністю відчувають у користуванні громадським транспортом, який є непристосованим до їх потреб.

Тому дістатися у певне місце, навіть у лікарню, для них – неабияка проблема.

Створення усіх умов доступного пересування та сприяння інклюзії у Тернопільській області – важливий фактор соціалізації таких особливих людей.

За кошти з держбюджету через Фонд соціального захисту інвалідів придбано 25 спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб та дітей з інвалідністю, інформує сторінка Фейсбук Тернопільської ОДА.

Чотири з них будуть працювати у Тернопільській області.

Авто отримали Байковецька сільська рада, Шумська міська рада, Лановецька міська рада та Теребовлянська міська рада.

Спеціальний транспорт облаштований автоматичним підйомником, кріпленням для візків, місцями для осіб, що супроводжують людей з інвалідністю.

Послугами таких автомобілів люди з інвалідністю зможуть користуватися безкоштовно.

Подробиці — у відеосюжеті:

Спецавтомобілі для маломобільних груп

Людям з інвалідністю громадський транспорт недоступний. Дістатися у певне місце, навіть у лікарню, для них – неабияка проблема. Їхати у звичайному авто неможливо, бо вони не обладнані, щоб перевозити пасажира з інвалідністю на візку. Створення усіх умов доступного пересування та сприяння інклюзії у нашій області – важливий фактор соціалізації таких особливих людей. За кошти з держбюджету через Фонд соціального захисту інвалідів придбано 25 спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб та дітей з інвалідністю. Чотири з них будуть працювати у Тернопільській області. Авто отримали Байковецька сільська рада, Шумська міська рада, Лановецька міська рада та Теребовлянська міська рада. Спеціальний транспорт облаштований автоматичним підйомником, кріпленням для візків, місцями для осіб, що супроводжують людей з інвалідністю. Послугами таких автомобілів люди з інвалідністю зможуть користуватися безкоштовно.#спецавтомобіль #маломобільні_групи #соцзахист

Опубліковано Тернопільська обласна державна адміністрація Вівторок, 5 лютого 2019 р.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*