Депутати – за “Соціальне таксі”

Депутати – за “Соціальне таксі”. долина, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідність

Депутати – за “Соціальне таксі”. долина, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідність

Відповідне рішення про підтвердження наміру видатків для фінансування служби з перевезення на поточний рік (таке рішення – одне із обов’язкових пунктів всього пакету документів для подачі заявки до Міністерства соціальної політики України для отримання спец автомобіля) прийняли на позачерговій сесії Долинської міської ради.

Весь пакет документів надішлють до Мінсоцполітики. Заяви розглядаються в порядку черговості їх надходження. Рішення приймається робочою групою Мінсоцполітики. Якщо заявка пройде відбір та отримає схвальне погодження, то у Долинській ТГ люди з обмеженими можливостями матимуть шанс безкоштовно користуватися послугою «Соціального таксі». Така послуга адресовується особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Минулого року заявка вже була відібрана Міністерством соціальної політики, а у міській раді прийняли рішення про наміри спеціальної транспортної служби та затвердили положення. Однак кошти, передбачені на фінансування, були спрямовані на боротьбу з хворобою COVID-19 (Згідно із Законом України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік” від 13.04.2020 № 553-IX видатки у розмірі 30 000 тис. грн на закупівлю спеціально обладнаних автомобілів із Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік” виключено).

Цьогоріч заявки прийматимуть знову. Рішення міської ради, підтримане депутатами, фактично, дає старт для реалізації нової можливості та конче потрібної для громади ініціативи.

Зазначимо, в разі отримання спеціального автомобіля від Міністерства соціальної політики, фінансування видатків на функціонування соціально-транспортної служби для перевезення дорослих та дітей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та буде здійснюватись за рахунок коштів міського бюджету.

Як депутати приймали рішення: https://www.youtube.com/watch?v=hJOtIu9IJSU

Долинська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*