Діти з особливими потребами залишилися без майданчика

Діти з особливими потребами залишилися без майданчика. бровари, діти, майданчик, соціалізація, інвалідність

Діти з особливими потребами залишилися без майданчика. бровари, діти, майданчик, соціалізація, інвалідність

Бровари. Перший у нашому місті інклюзивний майданчик, що відкрився зовсім нещодавно у парку «Перемога», був представлений міською владою громаді як проект, що задовольняє потреби дітей з інвалідністю та відкриває для них нові можливості. Новий майданчик у парку доступний для всіх дітей, а гойдалка, куди дитина може заїхати на інвалідному візку та інші інклюзивні елементи мають допомагати в соціалізації дітей з особливими потребами, повідомляє Броварська міська рада.

Проте, не всі діти та дорослі розуміють призначення нового майданчика. Минулого тижня діти 8-14 років розхитали так сильно гойдалку, що з неї випала восьмирічна дівчинка, яка зараз перебуває у лікарні із значними ушкодженнями. А на сьогодні маємо акт вандалізму – невідомі негідники понівечили ігрові елементи майданчика. Сказати, що засмучені, це нічого не сказати. Майданчик був зроблений для того, щоб батьки з дітьми мали змогу прийти і відпочити, щоб усі, без виключення, дітлахи, могли погратися та знайти тут нових друзів.

Діти, як відомо, наше майбутнє. Але дехто в нашому чудовому місті, схоже, про те, що буде після нас, не задумується взагалі. Принаймні таке враження виникає від побаченого…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*