Діє послуга “Соціальне таксі”

Діє послуга “Соціальне таксі”. пирятин, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідність

Діє послуга “Соціальне таксі”. пирятин, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідність

Пирятинський центр надання соціальних послуг здійснює послугу “Соціальне таксі”. Автомобіль для перевезення облаштовано спеціальним підйомником, що дозволяє пасажиру на візку потрапити до салону без труднощів.

Отримати безкоштовно послугу мають право мешканці громади – особи з інвалідністю та діти з інвалідністю (І та ІІ групи інвалідності з порушенням опорно-рухового апарату), які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків.

Користуватися послугою “Соціальне таксі” одна особа може не більше 2-х разів на місяць. Соціальна послуга надається з понеділка по четвер з 08.00 до 17.00, у п’ятницю з 08.00 до 16.00, субота, неділя та святкові дні – вихідні.

Для отримання соціальної послуги із перевезення заявник або уповноважена особа повинна надати до Пирятинського ЦНСП (вул. Соборна, 23, м.Пирятин) наступні документи:

  • письмову заяву встановленого зразка;
  • копію паспорта;
  • копію ідентифікаційного коду;
  • довідку зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;
  • копію свідоцтва про народження (для дітей);
  • копію медичного висновку (для дітей);
  • копію паспорта опікуна або піклувальника особи, яка потребує надання соціальних послуг.

У разі повторного звернення громадян на отримання послуги “Соціальне таксі” подається лише письмова заява. Виконання заявок проводиться в порядку їх надходження, за винятком екстрених випадків.

Детальну інформацію із надання послуги “Соціальне таксі” можна отримати за номером 2-05-91 або за адресою: вул. Соборна, 23, м. Пирятин.

Пирятинська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*