Дмитро Щебетюк перевірить Луцьк на доступність

Дмитро Щебетюк перевірить Луцьк на доступність. дмитро щебетюк, луцьк, доступність, перевірка, проект, person, sitting, human face, man, indoor, clothing, smile, scene. A man and a woman sitting at a table

Дмитро Щебетюк перевірить Луцьк на доступність. дмитро щебетюк, луцьк, доступність, перевірка, проект

20-23 червня до Луцька завітає співведучий Майкла Щура у програмі #@)₴?$0 Дмитро Щебетюк та перевірить місто на доступність для маломобільних груп населення, інформує ІА “Конкурент”.

У «Доступно.UA» повідомили, що у Луцьку Дмитро Щебетюк зустрінеться з місцевими активістами, громадськими організаціями та всіма, хто охочий зробити своє місто зручним для всіх груп населення.

Також ведучий розповість про свої автостопи Україною та Білоруссю, а цієї весни ще і Європою, про заплив через Босфор і спортивну кар’єру та не лише.

Луцьк та інші міста «Доступно.UA» відвідають в межах нового проекту. Усього це вісім українських міст. За результатами буде створена онлайн-мапа доступності українських міст, мобільний додаток та експертний мануал для локацій, що хочуть стати доступними для всіх. Проект здійснюємо за підтримки British Embassy Kyiv.

Дмитро Щебетюк перевірить Луцьк на доступність. дмитро щебетюк, луцьк, доступність, перевірка, проект

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*