Донеччина готова до рішучих кроків у напряму організації безбар’єрного простору

Донеччина готова до рішучих кроків у напряму організації безбар’єрного простору. донеччина, павло кириленко, брифінг, меморандум, інвалідність

Донеччина готова до рішучих кроків у напряму організації безбар’єрного простору. донеччина, павло кириленко, брифінг, меморандум, інвалідність

Донецька область приєдналася до ініціативи щодо розвитку безбар’єрної архітектури в Україні. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив на брифінгу у Краматорську 2 квітня.

«Важливою подією березня стало підписання меморандуму про розвиток безбар’єрної архітектури в Україні. Донецька область стала одним з підписантів цього меморандуму», – сказав очільник області.

На усіх об’єктах, які реконструюються чи будуються, у тому числі й у рамках програми «Велике будівництво», будуть обов’язково враховані принципи безбар’єрності.

Підлягають виправленню й помилки, що були допущені раніше в питаннях організації доступного, безбар’єрного життєвого простору на Донеччині.

«Підписання цього меморандуму говорить про те, що Донеччина готова до рішучих впевнених кроків у напряму безбар’єрності», – підкреслив Павло Кириленко.

Нагадаємо, що програма «Без бар’єрів» започаткована дружиною президента України Оленою Зеленською.

На Донеччині завершується реалізація Плану створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп на 2017-2021 роки, і вже затверджена нова програма, мета якої – зробити доступними для людей різного віку та стану здоров’я громадські місця, об’єкти, транспорт, пішохідні переходи тощо.

У цьому році заплановано реалізувати в області більше двох сотень заходів із забезпечення безбар’єрності на 132 об’єктах.

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*