Фото візочника в київському метро схвилювало соцмережі

Фото візочника в київському метро схвилювало соцмережі. київ, візочник, метро, пандус, інвалід, person, land vehicle, clothing, vehicle, train, floor. A person riding a motorcycle in front of a building

У Києві на станції метро “Театральна” помітили пасажира в інвалідному візку, який не міг піднятися у перехід на іншу станцію, оскільки там немає пандуса.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав журналіст із Києва Ігор Тупікін, опублікувавши відповідне фото.

Фото візочника в київському метро схвилювало соцмережі. київ, візочник, метро, пандус, інвалідFacebook Ігоря Тупікіна

“Цей візочник чекає щасливого збігу обставин, коли четверо сильних одночасно опинилися в одному місці і звернули на нього увагу чоловіків перенесуть його через сходи до “Золотих воріт”, – прокоментував фото Тупікін.

За його словами, інвалід самотньо сидів перед сходами, і йому ніхто не поспішав допомогти.

При цьому столичний журналіст Саша Панасюк у коментарях припустила, що чоловік у колясці чекав, коли “чергова призведе поліцейських, які його і перенесуть”.

У свою чергу начальник прес-служби КП “Київський метрополітен” Наталія Макогон зазначила, що в метро знають про проблему з пасажирами на інвалідних візках, але змінити ситуацію складно.

“Я знаю, скільки метро робить для безбар’єрності, враховуючи, що більшість станцій у проекті нічого не передбачали. А переробляти такі конструкції завжди непросто + недешево”, – написала Макогон.

Фото візочника в київському метро схвилювало соцмережі. київ, візочник, метро, пандус, інвалід

Інші користувачі соцмережі наголосили, що ця проблема існує і в інших громадських місцях.

“Це в метро. Пандуси не у всіх лікарнях є. А з тих, що є, і зі сторонньою допомогою піднятися – не легке завдання”, – зазначив Сергій Солапанов.

Крім того, за його словами, складно для інвалідів пересуватися по парку Слави. “А ви прогуляйтеся в парку Слави по каскаду ступенів до музею”, – написав киянин.

“Гуляв на травневих з ветераном АТО. Від Михайлівського до Софійського було близько 5 поребриків, які людина на інвалідному візку навряд чи сама подолає. Вперше усвідомив масштаби біди”, – розповів Володимир Фризюк.

Фото візочника в київському метро схвилювало соцмережі. київ, візочник, метро, пандус, інвалід

Обозреватель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*