Городоцька громада перемогла у проєкті «Соціальне таксі»

Городоцька громада перемогла у проєкті «Соціальне таксі». городок, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідність, land vehicle, vehicle, outdoor, wheel, auto part, truck, bus, transport, tire, car. A truck is parked on the side of a road

У Городку буде соціальне таксі. Громада отримає спеціалізований автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, повідомляє Львівська мануфактура новин.

«Діяльність служби полягає у наданні безкоштовних транспортних послуг для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які пересуваються на візках, за допомогою милиць та інших маломобільних груп населення Городоцької міської ради у разі, якщо такі особи не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів», – розповіли у Городоцькій громаді.

Тож тепер люди з особливими потребами зможуть безкоштовно потрапити в оздоровчі, реабілітаційні та навчальні заклади, заклади культури, заклади, що надають соціальні послуги, протезно-ортопедичні майстерні, центри правової допомоги та надання адміністративних послуг, структурні підрозділи місцевих органів виконавчої влади та Городоцької міської ради в межах території громади. А також до залізничних вокзалів Городка та Львова та львівського аеропорту.

Для цього потрібно лише звернутись за номером +38 (096) 911-67- 65 або ж надіслати повідомлення на електронну пошту городоцького центру надання соцпослуг .

Громада сподівається, що отримає «спецавтомобіль» у першому кварталі наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*