Херсонське Соціальне таксі запрацювало за новими правилами (ВІДЕО)

Херсонське Соціальне таксі запрацювало за новими правилами (ВІДЕО). херсон, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідність, outdoor, car, road, land vehicle, vehicle, wheel, auto part, transport, police, bus. A van parked on the side of a road

Херсонське Соціальне таксі запрацювало за новими правилами. херсон, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідність

Вісім днів у Херсоні за новими правилами діє “Соціальне таксі”. Зараз люди з інвалідністю І-ї та ІІ-ї груп можуть десять разів на місяць безплатно скористатися послугою перевезення.

Право на отримання послуг мають жителі міста Херсон, які є особами з інвалідністю І-ї та ІІ-ї груп і мають реєстрацію місця проживання у Херсоні.

Для отримання послуг перший раз пасажиру необхідно при собі мати ксерокопії наступних документів:

  • паспорт громадянина України з місцем реєстрації;
  • довідка МСЕК;
  • пенсійне посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги.

Отримувач послуг має право скористатися ними не більше десяти разів на місяць. Послуги надаються з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 17:30, у суботу, неділю та святкові дні – вихідні.

Послуги надаються в межах Херсона, селищних та сільських рад, розташованих на території, яка входить до юрисдикції Херсонської міської ради, а також до аеропорту “Херсон”.

Кореспонденти Суспільного їдуть з водієм на виклик. Ігор Коса розповідає, що за день приймає 4-5 замовлень.

“Я приїжджаю на місце і перевіряю в людей документи. Потім я їм це даю на підпис, що вони не проти, щоб ми обробили їх персональні дані. Перший раз вони повинні написати заяву, що вони потребують безплатного надання послуг “Соціального таксі”, – каже Ігор Коса, водій “Соціального таксі”.

Соціальне таксі обладнане автомобільною платформою для підйому та спуску осіб з інвалідністю.

В Армена Казаряна перша група інвалідності. Він розказує, що не вперше користується послугами соціального таксі.

“До цього я витрачав по 100 гривень за поїздку в один бік. Це було дорого. А зараз за рахунок безкоштовних поїздок хоч можна якось компенсувати”, – говорить Армен Казарян, який користується послугами “Соціального таксі”.

Як розповідає начальниця міського управління соціальної політики Олена Рузгіс, 2019-го року в бюджеті Херсона на відшкодування витрат за перевезення людей з інвалідністю передбачено 465 тисяч гривень.

“У міському бюджеті на 2019 рік на відшкодування витрат за перевезення людей з інвалідністю передбачено 465 тисяч гривень. Чому саме десять безплатних поїздок? Тому що, коли підприємство працювало у тестовому режимі, середня кількість поїздок була саме такою”, – говорить Олена Рузгіс, начальниця Херсонського управління соціальної політики.

Нагадаємо, послуга “Соціальне таксі” діє у Херсоні з жовтня 2017-го року. За словами Валерія Безверхого, директора підприємства, яке працює в рамках програми “Соціальне таксі”, спочатку послуги надавались безплатно за гроші меценатів, а з кінця квітня 2018 року платно, так як не було фінансування з міського бюджету.

8 днів у Херсоні за новими правилами діє «Соціальне таксі».

8 днів у Херсоні за новими правилами діє «Соціальне таксі». Зараз люди з інвалідністю 1 та 2 груп можуть 10 разів на місяць безплатно скористатися послугою перевезення Igor Kosa Armen Kazaryan Валера Безверхий

Опубліковано «Телеканал "Скіфія"».Херсон Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.

 

Анна Тонг, Владислав Купрєєв

:ХЕРСОН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*