Комітет доступності виступить із зверненням до депутатів міської ради про фінансування пандусів

Комітет доступності виступить із зверненням до депутатів міської ради про фінансування пандусів. коломия, доступність, засідання, пандус, інвалідність, wall, indoor, person, computer, sitting, laptop, furniture, clothing, office building, chair. A group of people sitting at a table

Комітет доступності виступить із зверненням до депутатів міської ради про фінансування пандусів. коломия, доступність, засідання, пандус, інвалідність

Коломия. Відбулось чергове засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під керівництвом першого заступника міського голови Володимира Григорука. На засідання, окрім членів комітету, додатково були запрошені представники: управління освіти міської ради, управління податкової інспекції, районного комітету доступності та підприємці міста.

Обговорили забезпечення доступом виборчих дільниць для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на парламентських виборах; проведене вибіркове обстеження об‘єктів у місті на наявність належного доступу (наявність кнопки виклику, відповідність пандусів державним вимогам); виконання Програми «Безбар’єрна Коломия 2017-2020» в 2019 році.

За підсумками засідання комітету розглянуто питання про можливість забезпечення належним доступом навчальні та дошкільні заклади міста, установи комунальної власності. Вирішено подати звернення до депутатів міської ради щодо розгляду можливості фінансування встановлення пандусів та виділення коштів на потреби, передбачені Програмою «Безбар‘єрна Коломия на 2017-2020 роки». Також узгодили дату проведення навчального курсу на тему: «Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація». Навчання для всіх охочих проведе ГО «СЛІД» спільно з представниками структурних підрозділів міської ради 12 червня об 11 годині в приміщенні коломийської поліклініки.

Коломийська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*