МВС працює над безбар’єрністю сервісних центрів: що зроблять для людей з інвалідністю

МВС працює над безбар’єрністю сервісних центрів: що зроблять для людей з інвалідністю. богдан драп’ятий, мвс, пандус, сервісний центр, інвалідність

МВС працює над безбар’єрністю сервісних центрів: що зроблять для людей з інвалідністю. богдан драп’ятий, мвс, пандус, сервісний центр, інвалідність

За словами заступника міністра внутрішніх справ, певні роботи вже розпочалися, повідомляє ZN.ua.

Міністерство внутрішніх справ України працює над покращенням безбар’єрності своїх сервісних центрів. Цей напрям визначили одним із чотирьох пріоритетних у розвитку Головного сервісного центру, розповів заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий у статті для ZN.UA “Сервісні центри МВС: які зміни чекають українців у 2023 році”.

За його словами, співробітники вже, зокрема, почали пристосовувати головні входи в будівлі сервісних центрів МВС до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

“Здійснюється адаптація вхідних дверей, встановлення пандусів, поручнів, тактильних смуг та інформаційних покажчиків, створюються візуальні елементи доступності тощо”, – уточнив Драп’ятий.

Також влада планує створити можливість виїзду “мобільних сервісних центрів” для приймання іспитів у людей з інвалідністю, яким не заборонено керувати власним транспортом за медичними показаннями.

Крім цього, у статті заступник глави МВС також пояснив, чи можуть українці вивчати “теорію” для отримання водійського посвідчення без автошколи.

Максим Царук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*