На одеському «Дельфіні» облаштовують пляж для осіб з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

На одеському «Дельфіні» облаштовують пляж для осіб з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО). одеса, пандус, пляж дельфін, ремонт, інвалідність

На одеському «Дельфіні» облаштовують пляж для осіб з інвалідністю. одеса, пандус, пляж дельфін, ремонт, інвалідність

На пляжі «Дельфін», між траверсами №12 і №13 першої черги протизсувних споруд, облаштовують пляж для осіб з інвалідністю.

Замовником ремонту та протизсувних робіт є Управління інженерного захисту території міста і розвитку узбережжя Одеської міської ради.

Інвестором виступає ТОВ «Фокус Лоджистікс», яке є орендарем території між траверсами №12 і №13 на пляжі «Дельфін».

Наразі на території пляжу виконані роботи з капітального ремонту підпірної стінки з облаштуванням парапету, створено берегоукріплювальні споруди у вигляді штучного пляжу шириною 20 м, плануються роботи з влаштування системи поверхневого водовідведення. Відновлена проміжна буна шляхом утворення укісної споруди з кам’яної накидки.

Крім того, виконуються роботи з влаштування пандуса для спуску людей з інвалідністю на територію пляжу, облаштування сходів і ліфта для маломобільних груп населення.

Під спорудою пандуса планується розміщення допоміжних приміщень для потреб зазначеної групи населення: медичного пункту, туалетів для маломобільних груп населення, роздягалень, кладової для інвентарю, електрощитової та насосної.

Також на пляжі планується розміщення ще чотирьох туалетів для маломобільних груп населення, статичного шезлонга і оглядового майданчика.

Роботи планується завершити до початку курортного сезону 2021 року.

Коментар заступника начальника Управління інженерного захисту території міста і розвитку узбережжя Одеської міськради Віталія Парфьонова

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*