Пішохідні переходи в місті облаштовують елементами доступності

Пішохідні переходи в місті облаштовують елементами доступності. львів, доступність, засідання, інвалідність, інфраструктура

Пішохідні переходи в місті облаштовують елементами доступності. львів, доступність, засідання, інвалідність, інфраструктура

Львів. 3 березня в мерії відбулося засідання Комітету з доступності міського середовища для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Представники міської влади та громадських організацій працювали над збільшенням доступності інфраструктури міста для всіх мешканців.

Під час засідання, зокрема, говорили про роботу з облаштування пішохідних переходів, які уже переобладнані і мають елементи доступності, а також — про плани з облаштування таких у 2020−2021 роках. Тож кожна районна адміністрація коротко представила роботи, які виконують з пониження переходів та встановлення тактильної плитки.

«Приємно, що ви так глибоко вникли і перейнялися цією проблематикою, детально проаналізували, які пішохідні переходи треба понизити повністю, які треба облаштувати тактильною плиткою. Потрібно продовжувати роботи, бо зараз погодні умови сприяють цьому. Я б хотіла, щоб через півроку, коли будемо аналізувати цифри й виконання робіт, ми раділи, що ці роботи зроблені. Бо це дуже потрібно», — зазначила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства та голова Комітету з доступності міського середовища Ірина Маруняк.

Також фахівці говорили, наскільки доступними для маломобільних груп населення є аптечні мережі й окремі аптеки, туроператори й фінансові установи, які працюють на території міста.

Окрім того, дискутували й про доступність громадського транспорту в місті для нечуючих, незрячих, людей, які пересуваються на візках.

До слова, інформація про Комітет з доступності міського середовища та його засідання є доступною на сайті Львівської міської ради за посиланням.

Марія Демчина

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*