«Соціальне таксі» для людей з інвалідністю з’явиться в Кам’янському

«Соціальне таксі» для людей з інвалідністю з’явиться в Кам’янському. кам’янське, служба, соціальне таксі, створення, інвалідність, land vehicle, vehicle, outdoor, wheel, auto part, truck, bus, transport, tire, car. A truck is parked on the side of a road

На сесії міської ради 1 березня дістав підтримку депутатський запит від ВО «Свобода» про створення в місті «Соціального таксі». Про це повідомив секретар міської ради Олександр Залевський.

«У Кам’янському мешкає близько 9 тисяч осіб з інвалідністю різних форм захворювання. Це інваліди Другої світової війни, АТО, загальних захворювань, інваліди-чорнобильці, інваліди з дитинства. Службою такого таксі за рахунок міста люди з особливими потребами зможуть дістатись до соціальних служб, пенсійного фонду, лікарні тощо. Сподіваюсь, ця ініціатива полегшить життя тим, у кого воно й так нелегке», – наголосив Олександр Залевський.

За словами секретаря міськради, будуть внесені зміни у програму соціального захисту, після цього виділено фінансування і прописані умови діяльності служби.

Кам`янська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*