Спробуй потрапити: в Харкові будівлі відділів поліції та прокуратури перевірили люди з інвалідністю

Спробуй потрапити: в Харкові будівлі відділів поліції та прокуратури перевірили люди з інвалідністю. харків, доступність, перевірка, поліція, прокуратура, building, stairs, window, outdoor, porch, house. A chair sitting in front of a brick building

Спробуй потрапити: в Харкові будівлі відділів поліції та прокуратури перевірили люди з інвалідністю. харків, доступність, перевірка, поліція, прокуратура

У Харкові перевірили доступність прокуратур та відділів поліції для людей з інвалідністю. Про це повідомляють «КОМЕНТАРІ:» з посиланням на UA:Харків у Facebook.

За словами віце-президента громадської організації інвалідів «Креавіта» Олени Шингарьової, в ході перевірки дивились, чи є пандуси, маркувальна плитка, як обладнані туалети, чи продубльована інформація для незрячих людей.

З поміж відділів поліції доступним для людей з інвалідністю є Слобідський, — розповіла Олена Шингарьова. Холодногірському та Київському рекомендували усунути недоліки. В решті райвідділів переобладнання немає.

Із прокуратур доступними виявились три: у Шевченківському та Новобарскому районах, а також обласна прокуратура. «Мін’юст заявив про готовність виділити гроші на забезпечення доступності в будівлях прокуратур», — говорить Шингарьова.

У липні-серпні спеціальна комісія перевірить харківські лікарні та поліклініки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*