Турбота про людей з інвалідністю у Сарнах

Турбота про людей з інвалідністю у Сарнах. сарни, фск повір у себе, перевезення, спецавтомобіль, інвалідність

Турбота про людей з інвалідністю у Сарнах. сарни, фск повір у себе, перевезення, спецавтомобіль, інвалідність

При фізкультурно-спортивному клубі «Повір у себе» Сарненської міської ради створена та ефективно працює служба з перевезення людей з інвалідністю, яка спричинена порушенням опорно-рухового апарату. Фінансування служби здійснюється за кошти міського бюджету.

– Послуги з перевезення автотранспортом надаються безкоштовно, – говорить директор клубу Олександр Цицюра, – після отримання спеціалізованого транспорту для перевезення людей з інвалідністю та затвердження рішенням виконавчого комітету міської ради Положення про службу, було введено посаду водія, виділено кошти з міського бюджету на закупівлю паливно-мастильних матеріалів. Наразі, ми маємо змогу за допомогою спецавтівки комфортно перевозити спортсменів у різні куточки країни аби ті брали участь у обласних, Всеукраїнських, міжнародних змаганнях та заходах. За зверненнями, надаємо послуги з перевезення хворих до реабілітаційних закладів міста незалежно від членства у клубі. За час функціонування служби, з липня 2019 року по січень 2020 року, здійснено понад 140 поїздок – послуг.

Серед здобутків, від використання цього автотранспорту – перемоги спортсменів клубу в обласних змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Сарненська міська рада отримала та передала для ФСК «Повір у себе» спецавтомобіль завдяки участі у проєкті Міністерства соціальної політики України. Придбання спецавтотранспорту здійснено за програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю» за рахунок коштів уряду. Спеціально обладнаний автомобіль передано Фондом соціального захисту інвалідів.

У грудні 2019 року ФСК «Повір у себе» продовжив роботу у капітально реконструйованому приміщенні, у якому створені всі необхідні умови для занять спортом людьми з особливими потребами. У клубі облаштовані тренажерні зали, побутові кімнати, душові, адміністративні кабінети. Побудовані підсобні приміщення і гаражі та комплексний тренажерний майданчик на вулиці. У закладі займається більше 70 людей з інвалідністю. Реалізація проекту реконструкції, вартістю понад 5 млн. грн., стала можливою завдяки фінансуванню з міського бюджету.

Сарненська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*