У 2016 році Укрзалізниця на своїх об’єктах облаштувала 60 пандусів

У 2016 році Укрзалізниця на своїх об’єктах облаштувала 60 пандусів. пат «укрзалізниця», маломобільний, пандус, понижений бордюр, інвалідність, abstract, screenshot, art. A close up of a metal bench

У 2016 році ПАТ «Укрзалізниця» виконала комплекс робіт з адаптації залізничної інфраструктури для людей з особливими потребами. Так, для зручності пасажирів з інвалідністю на 19 вокзалах, 32 станціях та 6 зупиночних платформах облаштовано 60 пандусів, а на 9 вокзалах понижено бордюри та платформи. Щоб повною мірою врахувати думку користувачів послуг, до співпраці залучалися експерти Національної Асамблеї інвалідів України, виконувалася поетапна робота з громадськими організаціями, зокрема, ресурсним центром «Безбар’єрна Україна».

Окрім цього, залізничники облаштовували залізничні каси, наносили тактильні наземні, підлогові покажчики та попереджувальні контрастні позначення. Також стали більш зручним для маломобільних громадян інформування, маршрутизацію, пандуси, санітарні кімнати та інше.

Зокрема, пандусами й поручнями були обладнані вокзали, зали очікування, зокрема на станціях Стрий, Мостиська 2, Дрогобич, Харків-Левада, Лосеве, Ізюм, Шепетівка, Миронівка, Бердичів, Кам’янець-Подільський, Коростень, Бахмач, Ворожба, Конотоп, Шостка, Дніпродзержинськ-Пасажирський, Синельникове-1, Чаплине, Кривий Ріг Головний, Кривий Ріг, Нікополь, Марганець, Мелітополь.

Також облаштовані кабіни санітарних приміщень для громадян на візках на станціях Коростень, Костянтинівка, Мелітополь, Броди, Стрий, Мостиська-2, Дрогобич, Ковель, Здолбунів, Мукачеве, Харків-Левада, Лосеве, Харків-Балашовський, Основа, Козача Лопань, Люботин, Миргород, Ромни, Ромодан, Гребінка, Чернігів, Кам’янець-Подільський, Бахмач, Ворожба, Конотоп, Хутір-Михайлівський, Шостка, Дніпропетровськ-Південний, Дніпродзержинськ-Пасажирський, Синельникове-1, Павлоград-1, Чаплине, П’ятихатки, Апостолове, Нікополь, Марганець та Пологи.

Для зручності людей на візках також встановлено понижені бордюри пішохідних тротуарів на станціях Броди, Первомайськ-на-Бузі, Шепетівка, Миронівка, Бердичів, Коростень та ін., понижено вікна у квиткових касах вокзалів на станціях Херсон, Миколаїв, Полтава Південна, Козятин, Біла Церква, Фастів, Хмельницький та ін., понижено вікна у дверях чергового по вокзалу та встановлено кнопку виклику на станціях Кременчук, Полтава-Київська, Лубни, Гребінка та ін.

На станціях Ковель, Здолбунів, Сарни, Мукачеве, Черкаси, Харків-Пасажирський, Суми, Мерефа, Красноград та інших залізничники покращили інформаційні табло, піктограми, візуальні попередження-покажчики, а для пасажирів із вадами зору встановлено інформаційні стенди з використанням рельєфного літерно-цифрового шрифту та шрифту Брайля, нанесено рельєфно-тактильні лінії по краях платформ.

Облаштовані додаткові місця для паркування автомобілів людей з особливими потребами на вокзалах станцій Бахмач, Ворохта, Хутір-Михайлівський, Шостка, Апостолове; облаштовано паркувальну зону на станції Лозова, оновлені носії інформації на вокзалі, встановлено пандус у будівлі медпункту станції Кременчук.

У 2017 році роботи зі створення належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури буде продовжено.

Офіційний веб-сайт Укрзалізниці

Одна репліка к “У 2016 році Укрзалізниця на своїх об’єктах облаштувала 60 пандусів”

  1. Лідія :

    Ну, да Кирпа – умница, вбухал миллионы бюджетных денег,- уничтожив платформы, которые были в один уровень с вагонной площадкой. и пандусы были не нужны.Всем было удобно заходить в вагон, как обычно в метро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*