У Кам’янському діє послуга «Соціальне таксі»

У Кам’янському діє послуга «Соціальне таксі». кам’янське, послуга, поїздка, соціальне таксі, інвалідність

У Кам’янському діє послуга «Соціальне таксі». кам’янське, послуга, поїздка, соціальне таксі, інвалідність

З метою поліпшення транспортної доступності до об’єктів соціальної інфраструктури, Територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного та Дніпровського районів надають транспортну послугу «Соціальне таксі» мешканцям Південного, Заводського та Дніпровського районів.

Як повідомили в департаменті соціальної політики міської ради, право на отримання послуги мають особи з інвалідністю І та ІІ груп та діти з інвалідністю віком від 3 до 18 років (крім осіб з інвалідністю, які користуються власним автотранспортом та автотранспортом, виданим через органи соціального захисту населення).

Проїзд отримувачів послуги здійснюється до установ: охорони здоров’я й соціального захисту населення, авто- та залізничних вокзалів, філій протезно-ортопедичних підприємств в межах міста та області, санаторно-оздоровчих закладів в межах області, управління пенсійного фонду України, органів місцевого самоврядування, банківських установ та поштових відділень, центрів надання адміністративних послуг, органів міграційної служби, органів судової влади, правоохоронних органів.

Надання послуги здійснюється автомобілем зі спеціально обладнаним підйомником на безоплатній основі не частіше трьох разів на місяць у межах Кам’янського та не більше двох разів на рік в межах області.

За потреби поїздки понад норми, але не більше двох поїздок на місяць, здійснюються за плату згідно з тарифами на платні послуги, що надаються Територіальним центром.

Телефони диспетчерських служб:

Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м.Кам’янського – (098) 181- 70- 71

Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного району м.Кам’янського – (097) 807- 79- 92

Кам`янська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*