У Хмільницькій центральній лікарні відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу (ВІДЕО)

У Хмільницькій центральній лікарні відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу (ВІДЕО). хмільник, гінекологічний кабінет, лікарня, пацієнтка, інвалідність

У Хмільницькій центральній лікарні відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу. хмільник, гінекологічний кабінет, лікарня, пацієнтка, інвалідність

У Хмільницькій центральній лікарні відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу, – повідомляють Життєві обрії з посиланням на ТРК Вінниччина.

Обладнання в кабінеті є інклюзивними та зручним для жінок з інвалідністю. Зокрема, це гінекологічне крісло трансформер.

Лікарі та медичні сестри, які працюють у кабінеті, знають, як допомогти пацієнткам з інвалідністю почуватися максимально комфортно при огляді.

На базі Хмільницької центральної лікарні за сприяння фонду “Жінки України” відкрито гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу. В цьому кабінеті можуть отримати медичну допомогу люди з обмеженими можливостями, серед яких переселенці та жертви домашнього насильства.

У Хмільницькій центральній лікарні відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу. хмільник, гінекологічний кабінет, лікарня, пацієнтка, інвалідність

Завдячуючи фонду та за сприяння Депертаменту охорони здоровʼя ми отримали оснащення, яке необхідно для роботи кабінету. А саме це гінекологічне крісло трансформер, що допомагає у переміщенні пацієнтки. Це є необхідним для якісної роботи лікарів.

Також придбано освітлення, меблі та компʼютерна техніка, – зазначає у інтервʼю Олександр Кравчук, генеральний директор КНП “Хмільницька центральна лікарня”.

Також відомо, про відкриття гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу у Жмеринській центральній лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*