У Києві доступна послуга «соціальне таксі»

У Києві доступна послуга «соціальне таксі». київ, наталія берікашвілі, послуга, соціальне таксі, інвалідність, land vehicle, vehicle, outdoor, wheel, auto part, truck, bus, transport, tire, car. A truck is parked on the side of a road

У Києві доступна послуга «соціальне таксі», якою можуть скористатися маломобільні громадяни.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, перша заступниця голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Наталія Берікашвілі, відповідаючи на запитання від мешканців.

За словами Наталії Берікашвілі, щоб скористатися послугою соціального таксі, необхідно подати заявку до Центру надання адміністративних послуг, Територіального центру соціального захисту або звернутися до свого депутата.

«Транспортні соціальні послуги надаються дорослим і дітям з інвалідністю І групи та іншим непрацездатним громадянам, які не мають змоги пересуватись громадським транспортом. Спеціально обладнані автомобілі перевозять зазначені категорії населення до органів державного управління та місцевого самоврядування Києва, лікарень, лікувально-профілактичних центрів та закладів соціального захисту. Також у Києві кожен районний реабілітаційний центр має власний спецтранспорт, який за необхідності забезпечує своїм пацієнтам відвідування процедур», – зазначила Наталія Берікашвілі.

Депутатка наголосила, що послуга «соціальне таксі» сприяє повноцінній реалізації прав маломобільних громадян, які потребують надання транспортних послуг.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Наталії Берікашвілі на запитання щодо складових програми «Київ – місто рівних можливостей», отримання допомоги в рамках Міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам», нагородження медиків «Орденом Святого Пантелеймона» та «Медаллю Святого Пантелеймона» і фінансування центрів первинної медико-санітарної допомоги.

З відповідями на запитання можна ознайомитися за посиланням.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*