У Львові зареєстрували петицію за громадський транспорт, доступний для маломобільних груп населення

У Львові зареєстрували петицію за громадський транспорт, доступний для маломобільних груп населення. львів, доступність, петиция, транспорт, інвалідність

У Львові зареєстрували петицію за громадський транспорт, доступний для маломобільних груп населення. львів, доступність, петиция, транспорт, інвалідністьФото Умовне, Автор: Роман Балук

10 червня у Львові зареєстрували петицію «Зробити весь громадський транспорт у місті Львові доступним для маломобільних груп населення». Про це йдеться на сайті єдиної системи місцевих петицій.

«Сьогодні в нашому місті мешкає понад 30 тис. львів’ян з інвалідністю, з них близько 1,5 тис. — це дорослі та діти, які користуються кріслами колісними, понад 1 тис. осіб, які є повністю або майже незрячі. Майже 100 тис. львів’ян — пенсіонери за віком, багато з яких мають суттєві порушення здоров’я, які користуються допоміжними засобами для пересування. Окрім того, в місті проживає багато молодих сімей, які виховують дітей, і користуються дитячими колясками для прогулянок та переміщення.

Однак, усі вище перелічені групи осіб, складаючи вагому частку серед львів’ян, не можуть на рівних поруч з іншими скористатись, здавалось би таким простим суспільним благом — як громадський транспорт, адже сьогодні чимало рухомого складу в місті Львові не відповідає базовим вимогам доступності для маломобільних груп населення, оскільки, щоб потрапити до салону автобуса чи трамваю, потрібна стороння допомога, що впливає на незалежність у своїх бажаннях та рішеннях цих громадян”, — йдеться в тексті петиції.

Відтак, автор петиції Максим Барбанов пропонує:

1. Здійснити закупівлю необхідної кількості автобусів, трамваїв та тролейбусів, які були б доступні для маломобільних груп населення.

2. Здійснити переобладнання рухомого складу громадського транспорту з адаптацією для маломобільних груп населення, за технічної можливості такого переобладнання.

Переваги таких рішень:

1) Доступність та комфортність користування громадським транспортом.

2) Інклюзивність нашої громади та підвищена соціалізація осіб, з-поміж маломобільних груп населення, через безперешкодне переміщення містом, і активніше спілкування з рідними, близькими та друзями.

3) Зменшення потреби використання автомобільного транспорту через наявність гідної дешевшої альтернативи.

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*