У Мукачеві відкрили гінекологічний кабінет для жінок з обмеженими можливостями (ВІДЕО)

У Мукачеві відкрили гінекологічний кабінет для жінок з обмеженими можливостями (ВІДЕО). лікарня святого мартина, мукачево, гінекологічний кабінет, жінка, інвалідність

Як повідомляють у Лікарні святого Мартина, інклюзивний кабінет у Діагностичному центрі враховує потреби жінок з інвалідністю, жінок літнього віку та інших вразливих верств населення в отриманні послуг із сексуального та репродуктивного здоров’я, інформує Mukachevo.net.

Реалізація програми «Інтеграція гендерно-орієнтованого охоплення осіб з інвалідністю в гуманітарну допомогу в Україні» допоможе покращити доступність послуг із сексуального та репродуктивного здоров’я для дівчат і жінок з інвалідністю та посилити спроможність закладів охорони здоров’я їх надавати.

У лікарні додають, проєкт реалізовує Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, та UNPRPD, Партнерства ООН із захисту прав людей з інвалідністю, у межах програми гуманітарного реагування «Інтеграція гендерно-орієнтованого охоплення осіб з інвалідністю у гуманітарну допомогу в Україні».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*