У Нікополі працює послуга «соціальне таксі» (ФОТО)

У Нікополі працює послуга «соціальне таксі» (ФОТО). никополь, послуга, служба, соціальне таксі, інвалідність

У Нікополі працює послуга «соціальне таксі». никополь, послуга, служба, соціальне таксі, інвалідність

Служба «соціального таксі» працює в Нікополі з вересня минулого року відповідно до міської програми забезпечення діяльності Нікопольського територіального центру. Метою цієї служби є поліпшення транспортної доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями, які самостійно не можуть пересуватися міським транспортом до об’єктів соціальної інфраструктури.

Скористатися транспортною послугою, яка є абсолютно безкоштовною, можуть особи з обмеженими можливостями I та II групою інвалідності по захворюванню опорно-рухового апарату, які пересуваються за допомогою технічних засобів реабілітації, діти з інвалідністю з вадами опорно-рухового апарату, особи похилого віку, які пересуваються за допомогою інвалідних візків, милиць, ходунків та мають утруднення у пересуванні.

Це таксі спеціально обладнане. До того ж, під час проїзду споживачів послуги супроводжує особа, яка допомагає спуститися з поверху будинку до транспорту, піднятися спеціальним сходолазом або спеціально обладнаним пандусом до таксі.

Алім Кравченко займається паралімпійським видом спорту бочче вже півроку, добиратися до спортивного залу на тренування завдяки «соціальному таксі» йому дуже зручно.

– Алім брав участь поки що тільки в обласних змаганнях з бочче, займав командне третє місце, – розповідає його мама Лариса Кравченко. – Нам дозволено вісім поїздок на «соціальному таксі» на місяць, у лікарню або на тренування, і ми постійно користуємося ним. Дякуємо міській владі за таку можливість.

Член національної паралімпійської збірної України Андрій Акулов теж займається бочче, до спортивного залу на тренування приїхав на «соціальному таксі».

– Дуже зручно, обслуговування, супроводжуюча особа і водій – відмінні, допомагають заїхати без проблем у машину, ніколи не спізнюються за часом, дуже задоволений. Велике спасибі владі за те, що організували допомогу для транспортування в спортивний зал.

Створена база даних споживачів цієї послуги, до якої входять 124 особи.

– Всього на місяць один споживач може використати до 10 поїздок, – говорить директорка Нікопольського територіального центру соціального обслуговування Любов Крамаренко. – Без обмежень «соціальне таксі» надається до навчальних закладів і спортивно-реабілітаційних центрів.

Послуга «соціальне таксі» можна замовити не пізніше ніж за два дні до поїздки. Якщо виникає екстрений випадок, то для замовлення «соціального таксі» теж знаходять можливість.

Подати заявку на користування послугою «соціальне таксі» можна за телефоном 099-043-34-61.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Нікопольська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*