У Новомосковському районі адмінбудівлі стануть доступнішими для людей з інвалідністю

У Новомосковському районі адмінбудівлі стануть доступнішими для людей з інвалідністю. новомосковский район, адмінбудівля, доступність, розпорядження, інвалідність

У Новомосковському районі адмінбудівлі стануть доступнішими для людей з інвалідністю. новомосковский район, адмінбудівля, доступність, розпорядження, інвалідність

У Новомосковській районній державній адміністрації планують вжити заходів щодо забезпечення вільного доступу людям з інвалідністю до адмінбудівель: зокрема приміщень, у тому числі й санітарного призначення у закладах освіти; соціального захисту населення; охорони здоров’я; культури; а також об’єктів житлового та громадського призначення; торгівлі; транспорту; зв’язку; будівель органів прокуратури, поліції, суду; інших, повідомляє 0569.com.ua.

Відповідне Розпорядження 13 січня цього року підписав голова Новомосковської районної державної адміністрації Михайло Вишневський.

Документом також передбачили здійснення за участю громадських об’єднань людей з інвалідністю системного моніторингу доступності для людей з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення району вищезазначених архітектурних об’єктів.

В рамках заходів ті забезпечать зокрема, з пристосуванням до існуючого дизайну, пандусами, звуковою сигналізацією, інформаційними табличками.

Одним з заходів передбачається поповнення бібліотечних фондів відповідною літературою: надрукованою шрифтом Брайля; збільшеним шрифтом; аудіо книгами; жестовою мовою.

Ольга Кібарова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*