У Полтаві 15% міських світлофорів адаптовані для людей з вадами зору — Міськсвітло

У Полтаві 15% міських світлофорів адаптовані для людей з вадами зору — Міськсвітло. полтава, вади зору, незрячий, світлофор, інвалідність, outdoor, traffic, light, traffic sign, green, street, sign, sky, street light, signaling device. A sign above a green traffic light

У Полтаві 15% міських світлофорів адаптовані для людей з вадами зору — Міськсвітло. полтава, вади зору, незрячий, світлофор, інвалідністьУ Полтаві лише 15% міських світлофорів мають звукову апаратуру та адаптовані для людей з вадами зору. Про це у відповіді на інформаційний запит кореспондента УНН-Центр повідомили на підприємстві електромереж зовнішнього освітлення “Міськсвітло”.

“У Полтаві працює 61 світлофорний об’єкт, з яких дев’ять — обладнано спеціальною звуковою апаратурою для людей з вадами зору”, — йдеться у відповіді.

Чи будуть впродовж цього року додатково встановлювати таке спеціальне обладнання на міських світлофорах, у відповіді не зазначено. Втім вказано, що облаштування додаткових звукових приладів проходить за умови погодження їхнього місця встановлення з органами влади.

Самі ж люди, які мають інвалідність по зору, зазначають, що звукові сигнали на перехресті часто дезорієнтують і не є цілком адаптованими.

“Слабозрячі або незрячі люди стикаються з багатьма проблемами у місті. Якщо ми говоримо про перехрестя, то неадаптованість ускладнює життя людей з інвалідністю по зору. Але в нашому місті багато чуйних людей, які допомагають”, — розповіла керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської організації людей з інвалідністю по зору Марина Бабець.

Лілія Левадна

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*