У Славуті з’явилося соціальне таксі

У Славуті з’явилося соціальне таксі. славута, перевезення, соціальне таксі, суспільство, інвалідність, land vehicle, car, vehicle, wheel, outdoor, snow, transport, hatchback, volkswagen, city car. A pile of luggage sitting on top of a snow covered car

У Славуті з’явилося соціальне таксі. славута, перевезення, соціальне таксі, суспільство, інвалідність

17 грудня у Славуті відбулася презентація спецавтотранспорту для людей з обмеженими можливостями.

Детальніше про послугу «соціальне таксі» розповів присутнім директор КУ «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» Микола Паламарчук:

У Славуті з’явилося соціальне таксі. славута, перевезення, соціальне таксі, суспільство, інвалідність

«Послуга «соціальне таксі» надаватиметься з використанням автомобіля з необхідними пристроями, призначеного для перевезення осіб та дітей з обмеженими фізичними можливостями з порушенням опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візках, або за допомогою милиць, палиць, ходунків за заявами соціальних робітників територіального центру або самих осіб з інвалідністю (уповноважених представників, родичів, опікунів).

Перевозитимуться люди з обмеженими фізичними можливостями до відділень медико-соціальної реабілітації, до лікарень, поліклінік, установ органів місцевого самоврядування та місць проведення загальноміських заходів.

Придбання автомобіля стало можливим за ініціативи міського голови Василя Сидора, депутатів Славутської міської ради та за допомогою народного депутата України Романа Мацоли.

Ця транспортна послуга дасть змогу людям з обмеженими можливостями легше інтегруватися в суспільство та покращить їх життєдіяльність.

Міський голова Василь Сидор висловив сподівання, що люди які цього потребують відчують якість надання послуг і це буде для них суттєвою допомогою.

Заявки на обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями приймаються (письмово чи в телефонному режимі) за тел.7-17-06; тел.7-23-75 від громадських організацій інвалідів, рад ветеранів або від самих інвалідів (уповноважених представників) не менш, ніж за один день до виїзду за вказаною адресою.

Прес-служба Славутського МВК

Офіційний сайт міста Славута

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*